TITLE

DESCRIPTION

WYJAZD DO TEATRU

9 stycznia 2018 r. pojechaliśmy do Teatru Palladium na przedstawienie " Czarodziej", żeby przekonać się czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa,  jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokazał nam  czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczyliśmy magię z bliska, ale mogliśmy  jej dotknąć, doświadczyć i poczuć.  Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress