TITLE

DESCRIPTION

POZNAJEMY ZAWODY I PASJE NASZYCH RODZICÓW I BLISKICH

17 października rozpoczęliśmy cykl spotkań z naszymi rodzicami. Celem tych spotkań jest poznanie różnorodnych zawodów rodziców. Podczas takich spotkań dzieci poznają zawody , pasje rodziców swoich kolegów, będę potrafiły wymienić cechy danego zawodu, a przede wszystkim doznają radości i satysfakcji z możliwości zaprezentowania swojego rodzica kolegom. Naszym pierwszym gościem był Pan Kamil  - tata naszej Hani. Opowiedział nam w sposób mistrzowski o swojej pracy, która jest jednocześnie jego pasją. Pan Kamil gra na wiolonczeli w orkiestrze Sinfonia Varsovia. Opowiedział nam o swoim instrumencie, zagrał kilka utworów. Również i my mieliśmy okazję zagrać co nieco. Dziękujemy bardzo za miłe spotkanie!


Dzisiaj ( 18. 10. 2016) znowu odwiedzili nas goście,  a mianowicie rodzice Madzi - Pani Katarzyna i Pan Piotr. Opowiedzieli nas o swoich zawodach i zamiłowaniach. Pani Kasia z zawodu - artysta plastyk, kosmetolog opowiedziała o swojej pracy i pokazała w praktyce, jak pięknie mogą wyglądać paznokcie. Dziewczynki same mogły pomalować paznokcie, ozdobić je, co bardzo, ale to bardzo im sie spodobało. Natomiast chłopcy usłyszelli wiele ciekawych informacji dotyczących wędkarstwa, ryb. Bardzo dziękujemy  Rodzicom Madzi za  miłe odwiedziny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress