TITLE

DESCRIPTION

Informacje

                                           

Informacja dla rodziców dzieci chodzących na basen

Z zajęć nie mogą korzystać dzieci, które:
  • są przeziębione (gorączka, katar, kaszel)
  • mają choroby skóry
  • mają niegojące się rany skóry, kurzajki itp.
  • mają urazy kości, stawów
  • nie posiadają stroju basenowego
Ekwipunek basenowy:
  • plecak na wszystkie rzeczy, a w nim:
  • klapki zapakowane w osobną reklamówkę
  • druga reklamówka na mokre rzeczy, a w niej zapakowane: strój/kąpielówki, ręcznik, mydełko w płynie, okulary do pływania, podpisany wielkimi literami czepek (tylko imię dziecka), gumka do włosów i szczotka do włosów (dziewczynki)
Dzieci ok. pół godziny nie jedzą przed basenem i po nim (proszę nie pakować jedzenia do worków na basen). Prosimy, aby dzieci miały w ten dzień zdjętą biżuterię (kolczyki, łańcuszki), dziewczynki nie miały upiętych spinek, naklejonych tatuaży, porysowanej markerami skóry. Prosimy również o niepakowanie rzeczy w osobne worki/kosmetyczki czy też przynoszenie większej liczby kosmetyków. Obowiązuje wygodne ubranie, które dziecko z łatwością będzie mogło zdjąć i założyć.                              
   

ZIELONA SZKOŁA

  BORY TUCHOLSKIE To jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Zajmuje ok. 3 tys. km² sandru w dorzeczu Brdy i Wdy oraz Równiny Tucholskiej i Równiny Charzykowskiej.   ZAKWATEROWANIE Dworek Wymysłowo http://www.dworekwymyslowo.pl/. Ośrodek otoczony jest lasami, jeziorami oraz rzeką Brdą. Obiekt dysponuje częścią hotelową – pokoje 4-6 osobowe z łazienkę wraz z prysznicem oraz nowymi domkami 6 osobowymi. Na terenie znajduje się kompleks basenowo-rekreacyjny, oraz plac zabaw boisko do gry w piłkę plażową, piłkę nożną, stół do tenisa stołowego i bilard. Na terenie Ośrodka znajdują się dwa zadaszone, całoroczne miejsca na ognisko, które są wyposażone w stoły i ławy. Kuchnia przygotowana jest do serwowania indywidualnych dietkonieczny wcześniejszy kontakt z Hamak-tur (diety + 18 zł/os/dzień).   TRANSPORT 2 autokary klasy turystycznej z pasami bezpieczeństwa.   WYŻYWIENIE W stołówce ośrodka trzy posiłki dziennie. Pierwsze świadczenie obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie obiad w dniu wyjazdu. Podczas pobytu jedna kolacja połączona z ogniskiem.   UBEZPIECZENIE: NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków)   PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY  Bieg przełajowy na orientację  Zawody strzeleckie  Podstawy kajakarstwa i ratownictwa wodnego – zajęcia praktyczne  Oprowadzanie konno  Hamak Games  Podchody nocne TURYSTYCZNO-EDUKACYJNY  Osobliwości Przyrodnicze Borów Tucholskich  Zwiedzanie Muzeum Indian  Wyjazd do Woziwody, Centrum Edukacji Ekologicznej, Ścieżka Edukacyjna  Wyjazd do Górniczej wioski – gry terenowe, zwiedzanie kopani węgla, warsztaty starych zawodów, plac zabaw XIX w, ścieżka bosego Antka  Przyjazd do Nadleśnictwa Gołąbek, park dendrologiczny „Bagna nad Stążką”  Ptaki i rośliny Tucholskiego Parku Krajobrazowego   DODATKOWY – do wyboru  Hamak Turniej Wiedzy i Nie Tylko…, Hamak Flagi, Hamak Traper lub Hamak Łowcy Skarbów, dyskoteka   TERMIN (5 dni) 27-31.05.2019   OFERTA WAŻNA DO DNIA 15.10.2018   ZALICZKA 300 zł/os   CENA 798 zł/os - cena skalkulowana na 80-89 uczestników + 6 osoby kadry ze szkoły 786 zł/os - cena skalkulowana na 90-99 uczestników + 7 osoby kadry ze szkoły w przypadku innej ilości uczestników oraz kadry cena zostanie skalkulowana wg zapotrzebowania   CENA KOMPLEKSOWA OBEJMUJE transport, zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie, pilota, instruktorów sportu                            

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress